מימון לרכב

שיטות שונות של מימון לרכב

לרכוש רכב במדינת ישראל היתה מאז ומעולם פעולה יקרה ביותר. בזמן שבשאר מדינות העולם רכישת רכב אינה עניין יקר כל כך, הרי שבישראל עלינו לשלם מסים כבדים ביותר בעת רכישת רכב חדש, דבר אשר מייקר משמעותית את כל העסקה. על כן, כפי שאתם בוודאי יודעים, שיטות של מימון לרכב נדרשות לעתים קרובות, משום שהמחירים של רכבים חדשים בשוק הם לרוב יקרים מידי, מכדי שתוכלו לשלם אותם בבת אחת כאן ועכשיו. גם אופציית התשלומים היא לא תמיד נוחה, ואתם זקוקים לפתרון מתקדם יותר. על כן, מוצעות לכם אפשרויות שונות של מימון לרכב דרך הלוואות ודרך ליסינג, בשביל שתוכלו ליהנות מהיתרונות של רכב חדש ומימון נוח .

ליסינג תפעולי או מימוני ?

באופן עקרוני, כאשר מדובר על מימון לרכב מדובר על שיטות של ליסינג. יש היום שתי שיטות ליסינג מובילות של מימון לרכב – ליסינג תפעולי וליסינג מימוני. הליסינג התפעולי פחות נפוץ כשיטת מימון, ויותר כשיטת השכרה. בליסינג המימוני לעומת זאת אתם משלמים סכום קבוע לחברת הליסינג, ובסיום תקופת הליסינג אתם יכולים לקנות את הרכב במחיר נמוך למדי ולקבל עליו בעלות מלאה. חשוב לציין שבשיטת הליסינג המימוני אתם לא מחויבים לקנות בסוף את הרכב, ומדובר על אופציה בלבד .

מימון לרכב

מימון דרך גופי הלוואות

יש היום אפשרות נוספת של קבלת מימון לרכב דרך גופים שנותנים הלוואות כמו בנקים, חברות ביטוח, חברות אשראי וכיו"ב. מדובר לרוב על שת"פ בין גופי המימון הללו לבין חברות הליסינג. כאן קשה להצביע על מגמה אחידה של מימון לרכב. יש שפע של מסלולים שונים, וחשוב מאד שתכירו אותם היטב, על מנת שתבינו איזה מסלול יכול להתאים לכם .

זה הזמן לבחור

כעת, אתם חופשיים לחלוטין לבחור את המסלול של מימון לרכב חדש שיהיה בבעלותכם. אתם מוזמנים לשלוח אלינו את הפרטים שלכם, ואנחנו נשמח לחזור אליכם עם הצעה משתלמת. אנחנו סורקים עבורכם הצעות משתלמות של מימון לרכב, ואתם מקבלים אותן ללא כל התחייבות מצדכם !

תוכן עניינים