כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים בבנק

כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים

כרטיס אשראי הוא אחד מאמצעי התשלום הפופולריים ביותר. באיזשהו שלב בחיים כל אחד מאתנו המקים חשבון בנק מתחיל להסתובב גם עם כרטיס אשראי. כל אדם המכניס משכורת לחשבון, כל עוד דירוג האשראי שלו תקין, יזכה לאפשרות להחזיק כרטיס אשראי עם מסגרת נוספת למסגרת העו"ש בחשבון ללא נטילת הלוואה למוגבלים בבנק. באמצעות כרטיס האשראי יוכל לבצע קניות, לשלם באמצעות הכרטיס ואילו ההורדות ידחו לחודש הבא לתאריך מרוכז בו ירדו כל תשלומי האשראי שביצעתם באותו החודש בנוסף להתחייבויות שלכם בתשלומים. כאשר מגיעים למצב שבו החשבון שלנו הוגבל, בין אם כתוצאה מחודש חריג בעסק, פיטורים מפתיעים, התנהלות כלכלית לקויה או כל סיבה אחרת – ייתכן ותזדקקו לחפש אחר כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים.

מי עשוי להזדקק לכרטיס אשראי חוץ בנקאי לחשבון מוגבל?

  • אדם הנמצא במצב של התנהלות כלכלית מוגבלת בשל הכנסות מעטות יותר מההוצאות החודשיות. בכל חודש הוא נכנס לבור עמוק יותר והוא אינו מצליח לשרוד את החודש, לקנות אוכל ולהתקיים כך שיוכל לעבוד ולשלם את חובותיו. כמובן שדרוש כאן פתרון שהוא מעבר למסגרת אשראי נוספת, כמו למשל ייעוץ פיננסי מקצועי לאיך להפוך את המינוס לפלוס, אולם בטווח הקצר וכדי שיוכל להתקיים ואולי אפילו לשלם לאיש מקצוע כדי להפוך את המצב הכלכלי כדאי שיהיה כרטיס אשראי חוץ בנקאי.
  • אדם שהוגבל בחשבון כיוון שחזרו לו 10 שיקים בטווח קצר וחשבונו הוגבל באופן אוטומטי. לעתים גם אדם שבדרך כלל מתנהל בצורה נכונה בחשבון עשוי לסבול מחודשים חלשים של הכנסה בעסק או בעבודה ולהגיע למצב של התחייבויות שחוזרות. לעתים הכנסה מסוימת מלקוח עשויה להתעכב ולפגוע בתזרים בחשבון, לגרום למצב ששיקים חוזרים ואז החשבון מוגבל באופן אוטומטי ופתאום הכול מתהפך.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים בבנק

מי מספק כרטיסי אשראי שכאלה?

חברות אשראי רבות מספקות כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים. בדרך כלל אלה יעדיפו שהמצב שלכם בחשבון יהיה תקין אולם חלק מהחברות גם מבינות את המצב במקרה של חשבון מוגבל ועשויות להעביר אתכם לאישור חריגים, מעין ועדה המטפלת בבקשות חריגות למתן כרטיס אשראי חוץ בנקאי למוגבלים. שווה לכם לנסות.

באילו תנאים נוכל לקבל כרטיס אשראי חוץ בנקאים למוגבלים?

כרטיס חוץ בנקאי למוגבלים דומה לכל כרטיס אשראי אחר עם אותם תנאים. יש יום בחודש שבו ההורדות של הכרטיס יורדות בצורה מרוכזת וכדאי יהיה לדאוג לכיסוי מספיק בחשבון, על אף שהוא מוגבל, אחרת אם תשלום יחזור האמון בכם יאבד והכרטיס יבוטל. בדרך כלל עמלת האחזקה של כרטיס כזה היא מעט גבוהה יותר מכרטיס רגיל וזאת מכיוון שהסיכון שחברת האשראי לוקחת הוא גבוה יותר.

אדם המוגבל בחשבון ואדם שהתנהלותו הכלכלית מוגבלת:

יש להבדיל בין אדם המוגבל בחשבון לאדם שהתנהלותו הכלכלית מוגבלת. אדם עם התנהלות כלכלית מוגבלת הוא אדם שעובד, מכניס משכורת, אולם המשכורת שלו הרבה יותר נמוכה מההוצאות החודשיות ולכן הוא מוגבל בפעילותו הפיננסית ואילו אדם עם חשבון מוגבל הוא אדם שיכול להתנהל פיננסית בצורה נכונה אולם פיטורים מהעבודה, לקוח גדול שעזב או הכנסה שמתעכבת מסיבה כלשהי עשויים לגרום להגבלת החשבון.