הלוואות

כל סוגי ההלוואות

אם אתם מעוניינים לקבל הלוואה חוץ בנקאית שלא במסגרת הבנק, תוכלו ליהנות ממגוון של אפשרויות, המוצעות לכם על ידי גופים שונים. בין אם זוהי הלוואה, הכוללת סכום כסף קטן או בין אם זוהי הלוואה הכוללת סכום כסף גדול במיוחד, כל אחת מציעה תנאים שונים, המותאמים לצרכים שונים. הלוואה מאפשרת לכם להגשים חלום או לבצע רכישה, כשאין ברשותכם את כל הסכום הנדרש לשם כך. הנה הסוגים השונים המוצעים כיום:

הלוואה צמודה למדד – מסלול זה כולל הלוואה עם ריבית קבועה, אך בשל היותה צמודה למדד, מדובר בהלוואה עם מדד משתנה. המדד הינו "מדד המחירים לצרכן" המתפרסם מדי חודש על ידי בנק ישראל ומסכם את שינוי המחירים שחלו בחודש שקדם לו.

הלוואה בריבית קבועה

אחד המסלולים המוצעים הוא הלוואה בריבית קבועה. הלוואה זו כוללת מסלול של ריבית קבועה, שאיננה צמודה למדד וההחזר שלה ידוע מראש.

הלוואה בריבית משתנה

הלוואה זו, בדומה לשמה, כוללת ריבית המשתנה בתחנות זמן, עליהן נקבע מראש. הלוואה זו הינה הלוואה הצמודה למדד.

הלוואה צמודה לפריים

הלוואה זו הינה הלוואה הכוללת את הפריים, הנקבע על ידי בנק ישראל, וכן תוספת של ריבית, בגובה של 2% בדרך כלל.

הלוואת בלון

הלוואה זו, הנקראת גם הלוואת גרייס, מאפשרת לשלם בתחילת תקופת ההחזר את הריבית וההצמדה על הריבית ובתום התקופה לשלם את קרן ההלוואה. ישנם מקרים בהם ניתן להחזיר את הקרן במספר תשלומים. במקרה זה מדובר בהלוואה מסוג אחר – הלוואת גישור.

הלוואת שפיצר

במסגרת הלוואה זו משלמים החל מהיום הראשון הן את הקרן והן את הריבית.

הלוואות

בחירת הלוואה בהתאם לצורך

לצד סוגים אלה, קיימות הלוואות הניתנות בהתאם לצרכים שונים. למשל, ישנה הלוואה המתאימה במיוחד לסטודנטים, וכוללת תנאים מועדפים על מנת להקל עליהם ככל האפשר. ישנה הלוואה מיידית, הלוואות אקספרס, הניתנת תוך זמן קצר ואיננה דורשת אישורים או ערבויות, וישנה גם הלוואה המתאימה במיוחד לאלה שחשבונם הינו בגדר "חשבון מוגבל" ונדרשים לפתרון מיידי. האפשרויות רבות ומגוונות וניתן ליהנות מפתרון מדויק בהתאם לצורך הקיים. אולם, לצד כל זה, חשוב לזכור כי דווקא המגוון הכול כך רב עשוי לבלבל לעיתים. ולכן, חשוב לערוך סקר מקדים, בטרם בוחרים את ההלוואה המתאימה ביותר. חשוב לבדוק היטב את התנאים של כל אחת מהן ולבחון את מידת התאמתה אליכם, אל מצבכם הכספי ואל התנהלותכם הכספית עצמה.

פתרונות הלוואה שונים בהתאמה מדויקת

אנו מציעים לכם מידע על מבחר רב של הלוואות מסוגים שונים. אם אתם מעוניינים לבצע רכישה גדולה ובלתי מתוכננת, או אולי לנסוע עם בני המשפחה לחופשה בחו"ל, אנחנו כאן בשבילכם. אצלנו תוכלו לקרוא על מגוון גדול של פתרונות אשראי בהתאמה מדויקת לצרככם השונים. אנו נעזור לכם לבחור את ההלוואה המשתלמת לכם ביותר ובמסלול הכדאי ביותר.

הלוואה

ליהנות ממגוון של הלוואות לכל צורך ולכל מטרה

אצלנו תוכלו לקרוא על מבחר של פתרונות מימון שונים, בתנאים נוחים ומשתלמים. בין אם לצורך רכישת רכב חדש, שיפוץ הבית, טיול משפחתי בחו"ל או אפילו פתיחת עסק חדש, אנו נסביר לכם כיצד תעמידו לרשותכם מגוון של הלוואות במסלולים שונים שיעזרו לכם לעשות את זה באופן הנכון ביותר.

סוגים נוספים של הלוואות

הלוואות למוגבלים בתנאים מועדפים

אם חשבון הבנק שלכם הוגדר על ידי הבנק כחשבון מוגבל, אולם אתם זקוקים לסכום כסף מסוים כדי להתמודד עם הקושי הכלכלי אליו נקלעתם או אתם מעוניינים לבצע רכישה חשובה במיוחד שלא ניתן לדחות אותה, אנו מציעים לכם מסלול ייחודי של "הלוואה למוגבלים". הלוואות למוגבלים הן הלוואות, המותאמות במיוחד לכל אלה שחשבונם מוגבל והן מוצעות בתנאים נוחים ומשתלמים. במקרים בהם הבנק איננו יכול לעזור לכם, אנחנו כאן בשבילכם. תוכלו לקרוא אצלנו על קבלת הלוואה למוגבלים, וליהנות ממציאת הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

הלוואות אקספרס במספר מסלולים

זקוקים להלוואה באופן מיידי? הלוואות אקספרס הן ההלוואות המתאימות לכם ביותר. אנו מציעים לכם מידע על הלוואות אקספרס הניתנות בו במקום ובתנאים אטרקטיביים במיוחד. לא תצטרכו להמתין זמן ממושך כדי לקבל אותן, או להציג לנו ערבויות או אישורים אחרים. הלוואות אקספרס תינתנה לכם בהתאם למסלול הנבחר, ותאפשרנה לכם לבצע את הרכישה שתמיד חלמתם עליה או להגשים את החלום הגדול שלכם.

הלוואות לכל מטרה ולכל צורך

מבין מגוון הפתרונות עליהם אנחנו ממליצים, אנו מאד אוהבים את המסלול של הלוואה לכל מטרה. לא משנה לשם מה אתם זקוקים לה, תוכלו לקבל אותה בכל עת. הלוואות לכל מטרה מוצעות לכם במסלולים שונים, בהתאם לצורך שלכם. תוכלו לבחור הלוואה לכל מטרה בסכומי כסף נמוכים או גבוהים, תוכלו לבחור הלוואה לכל מטרה לפרק זמן קצר של כמה חודשים או אולי אפילו לתקופה של כמה שנים. הלוואה זו תהווה מענה מדויק ותנאיה ייקבעו בהתאם לצרככם השונים.

הלוואות לסטודנטים משתלמות ביותר

אם אתם סטודנטים ונקלעתם למשבר או קושי כלכלי במהלך תקופת הלימודים שלכם, הלוואות לסטודנטים, המוצעות במסלולים נוחים במיוחד, הן פתרון נוח ויעיל ביותר עבורכם. אנחנו יודעים כמה לא פשוט לשלב בין לימודים ועבודה. ההוצאות הגבוהות השונות במהלך תקופה זו יכולות להוביל לקשיים כלכליים, שמומלץ לפתור אותם כמה שיותר מוקדם. ולכן, אנו מציעים לכם לקחת הלוואה לסטודנטים בתנאים מועדפים, כדי שתוכלו לעבור את התקופה הזו בקלות רבה יותר, וכל זאת מבלי להיקלע לקשיים נוספים.