הלוואות למוגבלים בבנק

הלוואות למוגבלים – ליהנות ממגוון של אפשרויות

הלוואות מאפשרות לנו לבצע רכישות שונות או לנקוט בצעדים שונים, גם במקרים בהם אין ברשותנו את הסכום הנדרש לשם כך. בין אם מדובר בהוצאות לצרכים פרטיים, כמו אירועים משפחתיים גדולים או רכישות הקשורות לבית, ובין אם מדובר בהוצאות לצרכים עסקיים, ההלוואות מספקות לנו מענה ופתרון נוח מאד. אולם, ישנם כאלה שאינם יכולים לפנות אל הבנק לקבלת הלוואה בשל קבלת הלוואות רבות שלקחו קודם לכן או בשל אי יכולת לעמוד בתנאים הנדרשים על מנת לקבלן. במקרים אלה, ניתן לפנות אל חברות, המציעות הלוואות למוגבלים.

מהן הלוואות למוגבלים בבנק

הלוואות למוגבלים, הניתנות על ידי חברות שונות המציעות מגוון של הלוואות מסוגים שונים, מהוות פתרון מצוין עבור אלה, המתקשים לקבל הלוואות מהבנק בעקבות מצבם הכלכלי. הלוואות למוגבלים הינן הלוואות המיועדות לכל מי שיש לו חשבון מוגבל. חשבון מוגבל הוא חשבון, ממנו יצאו לפחות עשרה שיקים ללא כיסוי במשך תקופה של 12 חודשים כשבין שיק חוזר לשני חלפו לפחות 15 ימים. תקופת הגבלתו של חשבון זה נמשכת כשנה ומתחילה 15 ימים מיום חזרת השיק העשירי. חשבון מוגבל יכול להיות מוגדר ככזה גם במקרים של אי עמידה בהחזר חודשי של הלוואות או משכנתאות, אי כיבוד הוראות קבע, פתיחת תיק בהוצאה לפועל וכדומה. כל אלה פוגעים גם בדירוג האשראי של בעל החשבון, המוביל לפגיעה כלכלית נוספת.

הלוואות למוגבלים מהוות מקור מימון, במקרים בהם הבנק או גורם אחר איננו מוכן לסייע בשל הגדרתו של חשבון הבנק כחשבון מוגבל. הלוואות למוגבלים ניתנות במספר מסלולים שונים, על מנת לסייע לאנשים בעלי חשבון מוגבל הזקוקים באופן מיידי לכסף נזיל. חשוב לזכור, הלוואות למוגבלים, בהשוואה להלוואות אחרות, ניתנות בתנאים מחמירים יותר. אולם, בדרך כלל הלוואות למוגבלים הן הפתרון היחיד ובשל כך, גם המענה הטוב ביותר.

כיצד לבחור הלוואה למוגבלים

בדומה לבחירת כל הלוואה אחרת, גם בחירת הלוואה למוגבלים דורשת סקר שוק ובחינת כל האפשרויות השונות. אמנם, סביר שלא תהיינה רבות כל כך, ובכל זאת, חשוב להשוות ולבחון היטב את הנתונים השונים בכל אחת מהן. כדאי להתייחס לתנאיהן של הלוואות למוגבלים אלו, לרבות הסכומים המוצעים, אפשרויות ההחזרה, הריביות ועוד. במקרים רבים ניתנות הלוואות למוגבלים כשזקוקים באופן בהול לסכומי כסף שונים. אולם, חשוב לבדוק היטב את התנאים המוצעים על מנת לא להיקלע לקשיים נוספים.

הלוואה למוגבלים – הפתרון הטוב ביותר עבורכם!

במידה ונקלעתם למצב כלכלי גרוע ואתם מוגבלים בחשבון הבנק, ישנם היום פתרונות קלים מאד לקבלת הלוואה. קבלת הלוואה למוגבלים בבנק, המיועדת במיוחד לאנשים במצב זה, תעזורנה להתמודדות מהירה וטובה עם המצב באופן המהיר וטוב ביותר. יש מגוון רחב של מסלולים למוגבלים בבנק, שיותאמו לצרכים השונים בהתאם לבחירתכם. אנו עומדים לרשותכם בכל עת ומבטיחים לעזור לכם לבחור נכון ומתאים.

הלוואות למוגבלים בבנק

מה עושים עם הלוואה למוגבלים?

הלוואה ייעודית לבעלי חשבון בנק מוגבל יכולה לשמש לכל מטרה. יחד עם זאת, יש חברות שמציעות הלוואות למוגבלים לצרכים ספציפיים בלבד. כדאי ליצור קשר עם נציגי  גופים חוץ בנקאיים ולבדוק באופן יסודי את פרטי ההלוואה. במידה וההלוואה מותנית לשימושים מסוימים, על הלווה להוכיח זאת ולהראות מסמכים שתומכים בכך. חוץ מזה, ניתן להשתמש בהלוואה למוגבלים גם במקרה של צ'קים חוזרים, לאחר פתיחת תיק בהוצאה לפועל או בשל אי עמידה בהתחייבויות קודמות והוראות קבע.

צבירת חובות בחשבון הבנק היא הסיבה הנפוצה ביותר להגבלה. מבחינת הבנק, הגבלה היא בדרך כלל הסנקציה האחרונה שמופעלת על הלקוח. הבנקים לא מעוניינים להגביל את חשבון הלקוחות, אך הם עושים זאת במידה וישנו חשש לכך שהלקוח לא יצליח  לעמוד בהתחייבויותיו. כמו כן, יש להביא בחשבון את מסגרת האשראי שמאושרת מראש על ידי הבנק ומשמשת כמעין הלוואה. לווה שלא עומד במסגרת האשראי וממשיך למשוך כספים עשוי למצוא את עצמו מול הגבלה זמנית או קבועה.

הלוואה למוגבלים במגזר הפרטי והעסקי

המאפיין הבולט של הלוואה למוגבלים בא לידי ביטוי בהתאמה ללקוחות במגזר הפרטי והעסקי. מבחינת לקוחות פרטיים, ההלוואה יכולה להיות דרך מצוינת למלא חובות, לשאת בתשלומים שוטפים ולמנוע עוגמת נפש. הלוואה מן הסוג הזה גם יכולה להתאים למי שרוצה לממן אירוע משפחתי, טיסה לחו"ל, החלפת רכב ועוד. העניין העיקרי שכדאי לבדוק הוא כאמור האם יש שימוש ייעודי להלוואה, או שמא ניתן לנצל אותה לכל צורך פרטי קיים.

במגזר העסקי משתמשים בהלוואות למוגבלים כדי לשלם לספקים, לקוחות ובעלי עניין. ההלוואות הן מכשיר פיננסי נפוץ בקרב עצמאיים ונותני שירותים. גם יזמים או משקיעים יכולים להיעזר בהלוואות למוגבלים ולרכוש בעזרתן חומרי גלם ומלאי. בסופו של דבר, הלוואה היא לעיתים קרובות הדרך היחידה לממן הוצאות לאחר הגבלה של חשבון הבנק.

כל לקוח יכול להחליט מה לעשות עם הלוואה למוגבלים. מומלץ להישאר ערניים למצב בחשבון הבנק, לעקוב אחר אישורי המסגרת ובמידת הצורך לפנות לחברות שמציעות הלוואות בתנאים נוחים ובפריסת תשלומים גמישה.

מה עושים כשהבנק מסרב להעניק הלוואה

במידה ויש לכם חשבון מוגבל סביר להניח שהבנק יסרב לתת לכם הלוואה, כך בעצם אתם עלולים למצוא את עצמכם במלכוד. זה הוא מצב לא פשוט כאשר בעבר היה כמעט בלתי אפשרי להתגבר עליו, ואנשים רבים היו מגיעים למצב של פשיטת רגל או במצב הנוראי של פנייה לשוק האפור. כיום ישנם חברות הלוואות חוץ בנקאיות וביטוח אשר מעניקות הלוואות גם לאנשים מוגבלים בבנק. כך אפשר לצאת מהמצב הכלכלי הקשה בו אתם נמצאים במהירות. בגלל ששי תחרות גדולה בין החברות שמעניקות הלוואות למוגבלים בבנק אפשרי למצוא הלוואות בתנאים מעולים ולא לקחת הלוואה עם ריבית גבוהה מאד כפי שהיה בעבר שמדובר בנטילת הלוואה למוגבלים בחשבון הבנק.

הלוואות למוגבלים מותאמות לכל לקוח

כשמדובר על בעלי חשבון מוגבל מדובר על נושא רגיש מאוד לכן חברות מימון חוץ בנקאיות בודקות כל נורא לגופו ומוודאות כי אכן הלקוח יוכל לעמוד בתנאי ההלוואה. אך אל תחששו חברות אלו מכירות את כל התנאים המגבילים בהם נמצאים בעלי לקוחות בעלי חשבון מוגבל ומסיעות ללקוחות אלה מתוך התחשבות בכל התנאים. וודאו כי אתם פונים לחברה אמינה ומקצועית שתעניק לכם לא רק הלוואה אלה ייעוץ פיננסי ותתאים עבורכם את ההלוואה עם התנאים הטובים ביותר, כשתוכלו לעמוד בהחזרים.

 

הלוואות למוגבלים ללא שקים

בעלי חשבון מוגבל פעמים רבות הינם לקוחות בנקים אשר מספר הצ'קים שחזר אליהם לחשבון הינו גבוה מאוד (כ-10 שקים בשנה). ישנם בעלי חשבון מוגבל בחשבון אחד בלבד בו חזרו השקים במצב גרוע יותר הלקוח הינו מוגבל בכל החשבונות אשר בראשותו ואין באפשרותו למשוך כסף, לקבל כרטיס אשראי, או פנקס שקים. זה הוא מצב מורכב מאוד כאשר הבנק גם אינו נענה לבקשת הלוואה. במצב כזה חברות מימון חוץ בנקאיות, חברות ביטוח, וקרנות מציעות הלוואות למוגבלים ללא שקים, כדי שהלקוחות יוכלו לכסות את החובות ולהימנע מפשיטת רגל.

הלוואה למוגבלים בחשבון ללא שקים

כאמור הגבלה בחשבון הבנק הינו מצב מורכב ורגיש עבור הלקוח גם מבחינה פיננסית וגם מבחינה נפשית. חשוב לדעת כי אלפי ישראלים מתמודדים עם בעיה זו בשנה, וכי ישנם פתרונות למצב הכלכלי הקשה. חשוב לדעת כי הלוואות למוגבלים ללא שקים הינו פתרון לגיטימי אשר מוצע ע"י חברות מימון חוקיות ומקצועית, חברות ביטוח קרנות ולעיתים אף חברות אשראי. למרות שמדובר בהלוואה בריבית גבוה יחסית כיוון שללקוח אין שקים ובטחונות ישנן הלוואות בתנאים טובים ומתאימים. הריביות אינן גבוהות בהרבה כפי שמקובל לחשוב והאינטרס של החברה שאכן תעמדו בתנאי ההחזרה של הלוואה, לכן ניתן למצוא הלוואות בתנאים טובים שיתאימו עבורכם.

סירוב בבנק להלוואה אינה המילה האחרונה

ישראלים רבים אשר מוצאים את עצמם  עם חשבון מוגבל וללא שקים, חשים ייאוש ונוטים לקבל החלטות שגויות תחת לחץ כמו פנייה לשוק האפור וכדומה. חשוב לזכור  הבנק הוא אינו הפתרון היחיד החוקי עבור הבעיות הכלכליות שלכם. כיום ישנן אופציות הלוואה לבעלי חשבון מוגבל בתנאים פשוטים מאוד כאשר לא תצטרכו להביא שקים ובטחונות. חברות מימון חוץ בנקאיות מודעות למצב המורכב בו נמצא לקוח בעל חשבון מוגבל, ומתאימות ההלוואות כך שהלקוח יוכל לעמוד בהחזרים ויחלץ מהמצב הכלכלי הקשה אליו נקלע. בדקו היטב את כל התנאים בהסכם הלוואות למוגבלים בבנק וודאו שהחברה שאתם פונים אליה היא אמינה ומקצועית, וודאו לקבל את תנאי ההלוואה הטובים ביותר עבורכם.

תוכן עניינים