הלוואות ללא ערבים

האם אפשר ליטול הלוואות ללא ערבים ?

כולנו מכירים את השלב בנטילת ההלוואה שבו צריך להציג ערבות – לרוב יש להחתים קרובי משפחה או חברים שיהיו ערבים להלוואה במקרה שהיא לא תוחזר. אלא שאנשים רבים לא רוצים להחתים את חבריהם וקרוביהם על ערבות ואולי אף חוששים מכך. בעבר, הפתרון של הלוואות ללא ערבים נשמע כמו חלום רחוק. כיום, הבנקים וגופי המימון אף מציעים לכם בעצמם לקחת הלוואות ללא ערבים בתנאים נוחים ! איך זה אפשרי ?

הלוואה לאנשים במצב טוב

הלוואות ללא ערבים ניתנות לאנשים אשר יש להם היסטוריית אשראי טובה, וכן חשבון פיננסי חזק ויציב. על כן, מי שבעיקר מציעים הלוואות ללא ערבים הם הבנקים וחברות האשראי, שיש להן מידע מסוים על מצבו הפיננסי של האדם. העיקרון הוא פשוט – אדם שנמצא בפלוס מתמיד, שמכניס משכורת יציבה לחשבון שלו, שיש לו מסגרת אשראי גדולה שהוא עומד בה – הוא אדם שאפשר לסמוך עליו. לכן אותם גופים מוכנים להעניק במיידי הלוואות ללא ערבים, וכמובן שבתנאי אשראי נוחים יחסית בשל העובדה שלא מדובר בלקיחת סיכון גבוה מדי עבור גופי המימון השונים .

הלוואות ללא ערבים

גם גופים אחרים נותנים הלוואה ללא ערבים

אבל לא רק הבנקים וחברות האשראי נותנים היום הלוואות ללא ערבים. גם גופי המימון השונים מוכנים לתת מסלולים מיוחדים של הלוואות ללא ערבים, כולל גם לאנשים שמצבכם הכלכלי הוא פחות טוב. חשוב לציין שיש היום גם קרנות שונות שבאות לתמוך בקבוצות באוכלוסיה, ולכן הן מוכנות להעניק הלוואות ללא ערבים. גם חברי איגודים מקצועיים זוכים לרוב להנחות בתחום, והם יכולים לקבל באופן אוטומטי הלוואות ללא ערבים בצורה נוחה ופשוטה יחסית .

תוכן עניינים