הלוואה למעוקלים

לוקחים הלוואה למעוקלים

שוק ההלוואות הוא שוב תחרותי במיוחד מה שעוזר לאנשים רבים הזקוקים להלוואה הנמצאים במצבים קשים שבהם בדרך כלל לא מאשרים הלוואות. הבנקים וגופי אשראי מסוימים המעניקים הלוואות לאנשים פרטיים ו/או בעלי עסקים רוצים להבטיח לעצמם שאותם אנשים שהם מלווים להם יוכלו לעמוד בתשלומי ההחזר של ההלוואה או לכל הפחות להפחית את הסיכון לכך שהם לא יעמדו בתשלומים הללו. הלוואה למעוקלים היא אחת מאותן אופציות מדוברות של הלוואות שבדרך כלל לא ניתנות כיוון שלקוח עם חשבון מעוקל עשוי להצביע על מצב כלכלי קשה ומאתגר שעוד הלוואה בו רק תסבך את הלקוח עם הוצאות חודשית גדולה יותר.

הלוואה למעוקלים

אז מדוע בכל זאת חברות חוץ בנקאיות מעניקות הלוואות למעוקלים ?

ובכן לעתים יש גופים מסוימים המוכנים להעניק הלוואה למוגבלים בבנק או הלוואה למעוקלים על אף המצב בחשבון. לעתים העיקול בחשבון הוא לאו דווקא בשל מינוס או מחסור בכסף אלא בעיות עם תשלומי המיסים למשל, הליך משפטי שלפתע נפתח נגדכם מחוב ישן וכו'. העיקול יכול להתבצע על החשבון שלכם באמצעות הוצאה לפועל, הבנק שלכם, רשויות המיסים והמערכת המשפטית בישראל. גופים חוץ בנקאיים שונים מבינים כי כאשר החשבון מעוקל אין לכם גישה לכסף וייתכן ותצטרכו סכום מסוים להתנהל אתו דרך חשבון אחר שאינו מעוקל ו/או הלוואה קטנה במזומן אפילו כדי לאפשר לכם להתגלגל בינתיים.

האם הלוואה למעוקלים היא הפתרון למצב?

במקרה של חשבון מעוקל סביר להניח שיש חוב קודם ולעתים הכסף של ההלוואה עשוי לשלם את החוב, לסגור נגדכם את התיק ולפתוח את החשבון שלכם מהעיקול. במקרה כזה אם יש לכם את הכסף בחשבון תוכלו לסגור אתו את ההלוואה באופן מידי ואז לומר שההלוואה פתרה לכם את הבעיה. במידה והמצב הכלכלי הוא בעייתי וזו הסיבה שהחשבון התגלגל למצב של עיקול ותשלומים חוזרים וכד' הרי שנטילת הלוואה למעוקלים לא בהכרח תעזור לכם אלא גם עשויה לגרום למצב כלכלי קשה יותר והוצאות חודשיות כבדות יותר. לכן לפני שאתם רצים לחפש הלוואה למעוקלים שתספק לכם פלסטר קטן בדרך בדקו האם זה עשוי להספיק לכם לפתור את הבעיה, האם זה יציל אתם מבעיה גדולה יותר ומה עוד אתם יכולים לעשות מלבד להתגלגל עם הלוואות.

תוכן עניינים