הלוואה במזומן עד הבית

קבלת הלוואה במזומן עד הבית

ישנם סוגים רבים ושונים של הלוואות. חלק מההלוואות מיועדות להיכנס ישירות לחשבון, חלק מחולק בשיק מזומן למלווה וחלק ניתנות אף במזומן במקרים מסוימים. הצורך בהלוואה במזומן יכול לעלות בלא מעט מקרים וישנם אנשים הזקוקים למזומן כאן ועכשיו. במידה והבנק אינו מסייע לכם בנושא או שהכסף של ההלוואה יבלע במינוס הרי שתצטרכו את הכסף נזיל ביד ולכן הלוואה במזומן עד הבית תהיה הפתרון הטוב ביותר.

מתי נזדקק להלוואה במזומן עד הבית?

הלוואה במזומן יכולה לעזור לנו במקרים רבים. למשל כאשר יש הצורך במזומן לצורך רכישת אוכל לשבת או לארוחת החג. כאשר הילדים זקוקים לציוד לבית הספר. כאשר זקוקים לכסף לתרופות/טיפול רפואי או אפילו לתקן את הרכב בשל תקלה שתפסה אותנו לא מוכנים. ישנן אינספור סיבות מדוע אנשים זקוקים לכסף כאן ועכשיו והצורך במזומן גובר על הצורך בהעברת הכסף לחשבון שם הכסף יכול להיבלע במינוס, בחשבון המעוקל/מוגבל וכד'.

הלוואה במזומן עד הבית

מהם התנאים להלוואה מסוג זה?

הלוואה במזומן עד הבית היא כפי שהיא נשמעת. מגיע שליח או נציג החברה עם סכום ההלוואה במזומן ומעניק לכם את הכסף כנגד חתימה על הסכם ההלוואה. ההלוואה ניתנת בתנאים נוקשים יותר בדרך כלל מהלוואה רגילה בשל העובדה שמדובר בכסף מזומן, שליח המגיע עד אליכם ולרוב האנשים המבקשים הלוואה מסוג זה נמצאים בקשיים כלכליים ולכן מעדיפים מזומן ולא כסף בחשבון.

עד איזה סכום נוכל לקבל בדרך כלל?

הלוואות מסוג זה יהיו בדרך כלל קטנות עד 10 אלף ₪. עכשיו כאשר יש את חוק המזומן בישראל הרי שגם נושא ההלוואות במזומן הינו די מוגבל בעניין זה. על כל פנים סכומים גדולים מאלה בדרך כלל לא ניתנים בהלוואות על ידי גופים מורשים מטעם משרד האוצר.

כיצד הכסף מגיע אלינו?

הכסף מגיע עם שליח או נציג החברה המגיעים להחתים אותנו על הסכם ההלוואה. הנציג יעבור אתכם ביחד על ההסכם, יציג לכם את הסעיפים החשובים וימתין שתסיימו לעבור על ההסכם ותחתמו. לאחר מכן תקבלו את הכסף ותוכלו להתחיל להחזיר בהתאם למה שסוכם בין הצדדים.

תוכן עניינים